Získejte náskok před konkurencí díky kvalitnímu online marketingu

Nastavíme vítěznou kombinaci SEO, PPC, sociálních sítí, zbožových srovnávačů a email marketingu

Vybereme efektivní online strategii pro váš eshop
Přivedeme k vám na web konverzní návštěvnost
Nastavíme vám reklamu - vyhledávače, sociální sítě, zbožové srovnávače
yan_knowledge
Online marketingu se věnujeme více jak 10 let
yan_growth
Vždy hledáme originální řešení pro vaše podnikání
yan_deal
S našimi klienty jsme za dobře

Online marketing pro eshopy

Online marketing pro eshopy je soubor mnoha činností, které by měl řešit každý, kdo má vlastní eshop a myslí to se svým podnikáním vážně. Mezi tyto činnosti patří SEO, PPC, emailing, sociální sítě, zbožové srovnávače, aktivita na oborových diskuzních fórech, copywritting, analytika a další. Důležité je vědět, čeho chci za pomoci online marketingu dosáhnout a mít konkrétní plán realizace.

Co můžeme řešit v online marketingu?

Cílem online komunikace by mělo být prodat co nejvíce zboží tak, aby to odpovídalo vaším byznysovým cílům. K tomu bude potřeba přivést na váš eshop co nejvíce potenciálních zákazníků. Ty můžeme přivést za pomoci těchto nástrojů marketingové komunikace:

 

Aby se to nedělo nahodile, musí se zpracovat plán pro jednotlivé nástroje (kdy a jestli vůbec je zapojit, jaké prostředky do nich investovat a co od nich očekávat). Jelikož vaše marže není nekonečná, vše je potřeba monitorovat a v čase si vyhodnocovat.

nastavení online marketingu
spolupráce

Rádi vám pomůžeme s online marketingem

Chcete mít více objednávek? Nestíháte se věnovat komunikaci vašeho internetového obchodu? Máte problém s ekonomikou vašich objednávek? Jsme schopni vám s tím vším pomoct. Pomůžeme vám s nastavením vašeho online marketingu. Společně si definujeme, jaké jsou vaše cíle, koho chcete oslovit a jaké prostředky na to můžete vyložit. Zbytek je na nás! Práce naplánujeme, zrealizujeme a vyhodnotíme.

S čím vším jsme schopni pomoct?

  • Vybereme vhodnou strategii a nastavíme efektivní reklamu
  • Pomůžeme s nastavením / úpravou vašeho eshopu
  • Vytvoříme pro vás kvalitní a poutavý obsah (texty, grafika, video)
  • Vaši potenciální zákazníci vás uvidí na internetu (Google, Seznam, sociální sítě)
  • Dáme dohromady vaše profily na sociálních sítích
  • Produkty, které nabízíte, zákazníci naleznou ve vyhledávačích (Google, Seznam, Bing) i zbožových srovnávačích (Heuréka, Zboží)
  • Nastavíme analytiku a automatický reporting

Co o nás říkají naši klienti

Můžeme se soustředit na naše podnikání

S agenturou Yaneba spolupracujeme už řadu let. Za tu dobu nám pomohli zpracovat strategii online marketingu a postupně ji realizovat prostřednictvím různých marketingových nástrojů. Pomohli nám uspořádat produkty na eshopu, naučili nás používat emailing a realizovali pro nás řadu PPC kampaní. Upravili nám také naše produktové feedy pro zbožáky. Všechny aktivity jsou vidět v jejich dashboardu, nad kterým si pravidelně voláme a výsledky si vyhodnocujeme.

Radim Vítek
MilujuBIO

milujubio, urtekram

Naši partneři

Rádi převezmeme odpovědnost i za váš marketing

Vaše společnost

Naši partneři

Rádi převezmeme odpovědnost i za váš marketing

Vaše společnost

Co vás nejvíce zajímá?

Plán, lidi a finance. Takhle „jednoduché“ to je. Jelikož jednotlivé disciplíny online marketingu spolu sice souvisí, ale vlastní exekuce už se výrazně liší, je zapotřebí mít dobrý plán pro to, čeho chcete dosáhnout. Pokud máte plán, budete potřebovat lidi, kteří konkrétní disciplíny ovládají (strategie, PPC reklama, sociální sítě, emailing, …). A následně samozřejmě peníze.

S prvními dvěma věcmi vám rádi pomůžeme. Věříme, že naše společné úsilí se pak odrazí i v té třetí věci :o)