Buďte na Seznam.cz a na nejnavštěvovanějších webech českého internetu.

Díky Sklik reklamě zasáhnete přes 95 % uživatelů českého internetu. Ukážeme vám, jak na to!

Společně vybereme strategii, jak Seznam využít naplno
Přivedeme k vám na web relevantní návštěvnost vůči zadaným cílům
O vaše kampaně se postaráme od A do Z
yan_knowledge
Reklamu na Skliku děláme přes 10 let
yan_growth
Vždy hledáme originální řešení pro váš byznys
yan_deal
S našimi klienty jsme za dobře

Reklama na Seznamu

Seznam disponuje celou řadou stránek a aplikací, které znáte a používáte. Mimo stránek Seznam.cz, můžete pracovat s weby Zboží.cz, Mapy.cz, Novinky.cz a další. Díky reklamnímu systému Sklik se můžete na tyto plochy dostat různými typy reklamy. Ať už chcete budovat povědomí o vaší značce, propagovat vaše zboží nebo přivést více návštěvníků na váš web, reklamou na Seznamu oslovíte ty správné lidi. Upoutáte jejich pozornost a dosáhnete požadovaných výsledků.

Možnosti Seznam reklamy

V Skliku můžete tvořit kampaně ve vyhledávání (Seznam.cz a další weby) nebo se zaměřit obsahovou síť, díky které můžete oslovit až 95 % české internetové populace.

  • Reklama ve vyhledávací síti - Vaše reklamy se budou zobrazovat na stránce Seznam.cz. Ukážou se ve chvíli, kdy něco hledá něco, co nabízíte. Mohou se mu ukázat 2 typy inzerátů - textové a produktové.
  • Reklama v obsahové síti - Reklama vaší firmy může být vidět na stránce Seznam.cz a dalších nejnavštěvovanějších webech českého internetu jako jsou například Novinky.cz, ProŽeny.cz, Sport.cz, Super.cz, Ihned.cz, iDnes.cz. Obsahová síť čítá více než 3 000 webů, kde se může inzerce zobrazit v textové a grafické podobě, tak i v jejich kombinaci.
Vyhledavani
spolupráce

Spustíme vaši reklamu na Seznamu

Chcete zvýšit návštěvnost svých webových stránek? Nebo potřebujete vyšší počet poptávek od potenciálních zákazníků? Reklama na Seznamu vám umožní dosáhnout rozličných cílů. Abyste se k cílům dostali (a navíc za adekvátní finanční prostředky), je potřeba ji správně nastavit a optimalizovat. A od toho jsme tu my!

Pomůžeme vám s nastavením všech typů kampaní. Společně si definujeme, jaké jsou vaše cíle, koho chcete oslovit a jaké prostředky na to můžete vyložit. Zbytek už je na nás! Kampaň naplánujeme, zrealizujeme a vyhodnotíme. Zaměřujeme se maximálně na automatizaci základních procesů, abychom se mohli věnovat plně správě účtu a kampaním, které v nich vedeme.

Spolupráce s námi vám zajistí následující:

  • Kampaně, které děláme, jsou nastaveny správně.
  • Máme zkušenosti s velkým množstvím kampaní.
  • Dokážeme pomáhat našim klientům identifikovat stále nové příležitosti k růstu a trvale přispívat k jejich úspěchu.
  • Náš tým se neustále vzdělává a vyhledává nové trendy.

Co o nás říkají naši klienti

Naše pobočky jsou konečně vidět na internetu

Po Praze provozujeme několik poboček samoobslužných prádelen, kde si můžete profesionálně vyprat a vysušit prádlo. Využít můžete také dezinfekční a ozonizační kabinet iGenius, který prádlo vydezinfikuje a zbaví všech bakterií, virů, plísní a roztočů.

Díky reklamě od agentury Yaneba jsou naše prádelny vidět vždy, když nás někdo hledá na Google nebo na Seznamu. A to pouze tam, kde jsou naše pobočky. Od nastavení kampaní se nám návštěvnost poboček zvýšila. Navíc, díky efektivnímu nastavení kampaní, je pro nás marketing nákladově udržitelný.

Prádelny Lavor

reference - prádelny Lavor

Naši partneři

Rádi převezmeme odpovědnost i za váš marketing

Vaše společnost

Naši partneři

Rádi převezmeme odpovědnost i za váš marketing

Vaše společnost

Co vás nejvíce zajímá ohledně reklamy na Seznamu?

Náklady v Skliku jsou pod kontrolou díky možnosti nastavení rozpočtu. Ten může být libovolně vysoký (téměř nízký). K útratám se nevážete žádnou smlouvou. Poplatek je vám účtován jen v případě, že uživatel provede nějakou interakci s vaší reklamou, třeba na ni klikne. Výsledná Cena za kliknutí nebo hovor závisí na několika faktorech jako možnosti rozpočtu (marže), odvětví, aktivita konkurence a další. Cena za kliknutí se může pohybovat od halířů po stovky Kč.

Ozvěte se nám a společně se podíváme, co by vás reklama na Seznamu stála.