Jak získat přístup k Sklik API

Pokud chcete pokročile pracovat s daty z reklamních systémů, může se vám hodit připojení k jejich API. Dnes se podíváme na to, jak se jednoduše na pár kliknutí připojit k API Skliku od Seznamu.

1. Přihlaste se do svého reklamního účtu

Přístup do Skliku.

Otevřete si v prohlížeči stránku https://www.sklik.cz/. V pravém horním klikněte na Přihlásit se a přihlaste se pomocí vašeho e-mailu pro Sklik.

TIP: K API se dostane pouze vlastník účtu, tj. e-mail, na který je reklamní účet založený. Musíte se tedy přihlásit přes tento e-mail. Je to ten, který je po přihlášení v pravém horním rohu.

2. Přejděte do Nastavení

Přístup do Nastavení Skliku

Kliknutí na e-mail v pravém horním rohu zobrazíte nabídku. V té kliknete na Nastavení.

3. Vygenerujte API kód

Přístup k Sklik API

V rámci Nastavení účtu sjedete úplně dolů, kde najdete sekci Získat přístup k API. Kliknutím na tlačítko Zobrazit token si vygenerujete API klíč.

A je to hotovo!

Sdílejte: 

Jsme digitální marketingová agentura, která vám pomůže se odlišit na trhu! V agentuře Yaneba pomáháme našim klientům posunout jejich značku v on-line prostředí na vyšší úroveň. Poskytujeme komplexní digitální služby na profesionální úrovni. Můžete si být jisti, že spolupráce s námi uspokojí všechny potřeby vaší společnosti v oblasti digitálního marketingu a přinese hmatatelné výsledky.

Víme, že univerzální přístup nefunguje, a proto s vámi budeme úzce spolupracovat a vše vám vysvětlovat. Chceme vždy plně porozumět vašim potřebám. Každá strategie, taktika nebo doporučení je přizpůsobeno vašim konkrétním cílům. Pečlivě vše ověřujeme na datech. Díky tomu dosahujeme opakovaně úspěchů.

Pokud potřebujete pomoct s nastavením strategie, viditelností ve vyhledávačích nebo s reklamou na sociálních sítích, určitě se nám ozveme. Poradíme si takřka se vším.